بهشت پنهان

لذت صرف شام بوفه آزاد به همراه موسيقي دلنشين در یکی از بزرگ‌ترین و زیباترین رستوران‌های پایتخت در باغ رویایی ونک . جایی که شعار مدیرانش شما را برای دیدن و صرف لحظاتی شاد در محیط دل‌انگیزش وسوسه می‌کند. این شعار چند جمله کوتاه شامل اگر برای چند لحظه سلامتی می‌خواهید هوای پاک داریم، اگر برای یک عمر سلامتی می‌خواهید غذای سالم داریم، و اگر بعد از آن همه شلوغی شهر و خستگی، سلامتی روحی می‌خواهید، فضایی مناسب برای صیقل دادن به روح و ذهنتان داریم، است. این کافه رستوران دارای فضای باز بسیار زیبایی می باشد. کافه رستوران چای باغ تهران به مساحت ده هزار متر با فضاي باز یکی از بزرگ‌ترین و زیباترین رستوران‌های پایتخت است که آماده پذیرایی از شما عزیزان می باشد. دارای منوی متنوع می باشد که همگی از مواد اولیه تازه و درجه یک که به صورت روزانه تهیه می گردد طبخ می شود. این کافه رستوران دارای کادری مجرب و آموزش دیده می باشد.

*رستوران  و کافی شاپ چای باغ *

*رستوران نارنجستان *

*رستوران  ترنج*

* رستوران آفتاب *

* دارای پارکینگ اختصاصی *


تلفن رزرو و اطلاعات:٨٨٧٧٤٥٦٦
٨٨٨٨٤١٨١

 

 


اکسیر جوانی در مجموعه ورزشی ونک

یکی از مجهزترین مجموعه های ورزشی تهران است که در نزدیکی ونک واقع شده و تجهیزات و امکانات آن برای انجام انواع ورزش ها فراهم است مجموعه فرهنگی ورزشی ونک است. اگر یک ورزشکار حرفه ای هستید و یا ورزش را به صورت آماتور دنبال می کنید اما دوست دارید تجهیزات و امکانات مختلف ورزشی را در کنار هم داشته باشید حتما سری به مجموعه فرهنگی ورزشی ونک بزنید.

سالن بدنسازی مجموعه فرهنگی ورزشی ونک از مجهزترین سالن های بدنسازی تهران است که با دارا بودن تجهیزات مدرن و به روز و همچنین کادر مربیگری حرفه ای توانسته پاسخگوی نیاز بسیاری از ورزشکاران باشد. دستگاه های بدنسازی باشگاه بدنسازی ونک جز بهترین دستگاه های بدنسازی روز دنیاست. همچنین دارا بودن حمام و دوش بسیار تمیز به ورزشکاران کمک می کند تا بعد از انجام ورزش، با دوش گرفتن خستگی ناشی از تمرین های سخت را از تن به در کنند.

از دیگر امکانات مجموعه فرهنگی ورزشی ونک می توان استخر لوکس و حرفه ای آن را نام برد که با ابعاد مناسب و تجهیزات رفاهی متنوع محل مناسبی برای لذت بردن از ورزش شناست. اگر دوستدار استفاده از حمام سنتی باشید و یا دوست داشته باشید از خدمات حمام سنتی استفاده کنید نیز می توانید در این استخر خوب به خواسته خود برسید. استخر ونک از استخرهای سانس آزاد است و دیگر لازم نیست نگران هدر رفتن زمان و وقت با ارزش خود باشید زیرا در هر زمان که دوست داشتید می توانید از خدمات این استخر استفاده کنید.

پرسنل، کادر مربیگری و تمامی خدمه مجموعه فرهنگی ورزشی ونک در خدمت شما هستند تا در این باشگاه ورزشی به تمام خواسته هایتان برسید و اوقات شاد و خوشی را برای خود فراهم کنید